28 Mayıs 2024 Salı

Hurma: Kayserispor, şampiyonluk hedefleyen kadro kurdu

Kayserispor Kulüp Genel Menajeri Süleyman Hurma, Kayserispor’un kazandığı her kuruşu sportif ve fiziki alt yapı için harcadığını belirterek, “Biz taraftarımızda beklentisi olan şampiyonluk için kadromuzu kurduk. Bu beklentiyi karşılayacak futbolculara sahibiz.” dedi.

Süleyman Hurma, ‘Süper Lig takımları arasında transfer konusunda en hızlı hareket eden Kayserispor ve bu transferler devam edecek mi?’ sorusuna cevap vererek, “Kayserispor, önemli oyuncuları kadrosuna dahil etti. Bunu da kazandığı her bir kuruşu spora yatıran kulübümüz yapıyor.” dedi. 
    

‘Kayserispor oyuncusuna değer katan, katkı sağlayan ve mutlaka bir marka haline getiren kulüp’ diyen Hurma, şöyle konuştu: 
   

 “Bu katkılara bakarsanız gençlerin burayı tercih etmesinde çok normal. Bizim tercihimize ya da çok transferimize baktığımızda 5 oyuncumuzu direk kadroda yer alsın ve oynasın diye transfer ettik. Diğerleri tamamen yatırım oyuncular. Tamamı milli takım oyuncularıdır. Yabancılar ne kadar kaliteli olursa olsun kadronuzda 20 tane iyi yerli oyuncuya ihtiyaç vardır. 
   

 Bunun içinde hedefiniz şampiyonluk ve üst sıralarda oynamak ise, iyi yerli oyuncular büyük kulüplerde. Yada Anadolu takımlarında birkaç tane var. Onlarında değerleri yüksek. 5 milyon 10 milyon değerinde. Bunu da alma şansınız yok. O zaman şunu yapmalıyız yıldız olmaya aday oyuncuları alabilirsiniz. Bizde geldiğimiz günden beri bu yönde çalışmalar var. Bu yıl iyi dek geldi ve kaliteli oyuncular aldık.”
    

Kayserispor’un önemli yatırım yaptığını ifade eden Hurma, “Kayserispor’un kazandığı her kuruş sportif ya da fiziki yatırımlara dönüştürülüyor. Tesislerimizi yapıyoruz. Sportif yatırımda var. Taraftarımızın istediği şampiyonluk hedefini oluşturacak kadroyu kuralım o kadroyu kurduk. Bu kadro mutlaka şampiyon olacak.” dedi.
   

 Süleyman Hurma, Futbol Federasyonu’nun yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Bizim en çok istediğimiz adil bir duruş sergileyen, futbolda reformlar yapabilen bir futbol federasyonuna sahip olabilmek. Seçtiğimiz insanların bunu başarabilmesini yürekten istiyoruz. Başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ