30 Mayıs 2024 Perşembe

Galatasaray, kamp çalışmaları için yurtdışına gitti

Sarı – kırmızılı ekip sabah erken saatlerde Atatürk Havaalanı’ndan Avusturya’ya hereket ederken Yönetim Kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak ile teknik direktör Fatih Terim kamp çalışmaları ve hedeflerini değerlendirdiler.
   

 Galatasaray yönetim kurulu üyesi Abdürrahim Albayrak, takımın başına Fatih Terim’i getirerek önemli bir iş yaptıklarını belirterek, “Avusturya’ya gidiyoruz, iyi bir kamp dönemi geçireceğiz. Galatasaray’da hırs eksikliği vardı, bunu Fatih hocamla yeniden yakaladığımızı düşünüyorum. Camia ve takım olarak bize de bu lazımdı.” dedi.
   

 Albayrak, kulübüyle 2 yıllık sözleşmesi olmasına rağmen, kırıldığı ve üzüldüğü için gitmek istediğini söyleyen, İspanya temsilcisi Atletico Madrid ile de görüştüğü belirtilen Arda Turan meselesinin sorulması üzerine ise, “Hocamız gereken cevabı verdi.” diyerek yorum yapmaktan kaçındı.
    
    FATİH TERİM: 10 GÜNLÜK FİZİK AĞIRLIKLI BİR ÇALIŞMA YAPACAĞIZ
  

  Galatasaray’daki ‘3. Terim dönemi’ni dün resmen başlatan teknik direktör Fatih Terim ise, Avsutruya kampında fizik ağırlıklı çalışma yapacaklarını söyledi.
  

  Atatürk Havalanı’nda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Terim, ”Hayırlısı ile gidiyoruz. Bu tür kamplarda fizik ağırlıklı çalışmalar oluyor. Yavaş yavaş taktiksel antrenmanlara da başlayacağız. Bildiğiniz gibi 1. etap bir çalışma bu. 10 gün bulunacağız orada. Takımda Lorik Cana transferi ile ilgili çalışmalar için burada kaldı. Onun haricinde tüm takım gidiyoruz. Yeni arkadaşlarlada kaynaşma açısından faydalı bir kamp olacak.” dedi.

    AVUSTURYA’DA İKİ HAZIRLIK MAÇI YAPILACAK
 

   Galatasaray Futbol A Takımı, 2011 – 2012 sezonunun ilk hazırlık kampı için bu sabah özel bir uçakla Almanya’nın Münih kentine gitti. Buradan karayolu ile Avusturya’nın Wörgl şehrine geçecek olan Galatasaray, bu şehirde 10 günlük kamp yapacak.
 

   Sarı – kırmızılı ekip Avusturya’daki kamp döneminde iki de hazırlık maçı yapacak. Galatasaray, 8 Temmuz Cuma günü Türkiyemspor ile, 10 Temmuz Pazar günü ise Unterhaching ile karşılaşacak.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ