14 Nisan 2024 Pazar

Fatih Terim gençler için bir şans

    Takımın kamp yaptığı Avusturya’da basın mensuplarının sorularını cevaplayan Emre, “Fatih Terim, geldiği günden beri genç futbolculara inandığını gösterdi. Ben de iyi çalışıp formayı kazanmak istiyorum.” dedi.

Kazım Kazım: Fatih Terim, dünya çapında bir hoca

Galatasaraylı Kazım Kazım, takımın başına getirilen teknik direktör Fatih Terim’in her zaman kazanma istediğini ve arzuyu kendilerine aşıladığını söyledi. 
    Sarı – kırmızılı ekibin Avusturya’da sürdürdüğü yeni dönem hazırlıklarından sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Kazım Kazım, “Geçen yıl taraftarlarımızı gerçekten üzdük. Bu yıl onları kendimize affettirmek istiyoruz.” dedi.

Galatasaray’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor

Galatasaray, 2010 – 2011 futbol sezonuna yönelik çalışmalarını Avusturya’nın Wörgl kentinde sürdürüyor.
    Teknik direktör Fatih Terim yönetiminde sabah gerçekleştirilen çalışmada oyuncular ısınma hareketlerinin ardından yarım sahada çift kale maç yaptı. Antrenman sırasında Fatih Terim, sık sık oyunu keserek oyuncularına sahada neler yapması gerektiğini söyledi. 
    Terim’in özellikle oyuncularından topun kendilerinde kalması ve pas organizasyonu üzerinde idman yaptırdı. İdmanın bitiminde futbolcular, kamp yapacakları otele geçerek dinlenmeye çekildi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER