30 Mayıs 2024 Perşembe

Kenny Miller geri dönüyor

Bursaspor, geçtiğimiz sezonun devre arasında transfer ettiği Kenny Miller ile yollarını ayırıyor.

Bir süredir takımdan ayrılmak istediği bilinen ve antrenmanlardaki isteksiz tavırları ile tepki çeken Miller, sonunda menajeri aracılığıyla Bursaspor’dan ayrılmak istediğini yönetime iletti.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi İlhan Uslu da, İskoç futbolcunun takımdan ayrılmak istediğini doğruladı. Miller’ın Türkiye’de mutlu olamadığını söyleyen Uslu, ailevi sorunları olan golcü oyuncu için istedikleri ücretin ödenmesi halinde gitmesine izin vereceklerini belirtti.

Miller’in, eşinin Türkiye’ye gelmek istememesi nedeniyle huzursuz olduğu ve bu huzursuzluğun Avusturya kampına da yansıdığını ifade eden Uslu, “Kenny Miller çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen, özel sorunları nedeniyle futbol oynamaya konsantre olamadı ve Bursaspor’a fazla katkı sağlamayadı” dedi.

Bursaspor’un Avusturya kampına gecikmeli olarak katılan Miller’ın antrenmanlarda ve verilen molalarda sık sık telefonu ile konuşması da dikkatlerden kaçmadı.

GLASGOW RANGERS MILLER’I GERİ İSTİYOR
Bursaspor’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Miller ile Avrupa’dan bazı kulüplerin ilgilendiği öğrenildi. Bu takımlar içinde en ciddi olanı ise İskoç golcünün eski takımı Glasgow Rangers.

İskoç takımının menajeri Ally McCoist, takımın golcü bir oyuncuya ihtiyacı olduğunu ve eski oyuncuları Kenny Miller’ı Glasgow’a tekrar getirmek istediklerini, kulübün resmi internet sitesinden açıkladı.

Kenny Miller’ın da eski takımının bu talebine çok sıcak baktığı öğrenildi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ