Beşiktaş ana sponsor arıyor

Ergin Ataman, Beşiktaş Dergisi’nin ağustos ayı sayısında yer alan röportajında sponsorluk olayına değinerek, “Cola Turka’nın sponsorluktan ayrılması, basketbol şubesinde ciddi bir sıkıntı oluşturdu. Ancak başkanımızın talimatıyla basketbol şubesi için belirlenen bütçeyle transfer çalışmalarına başladık. İleriye dönük kötü sinyaller varken özellikle başkanımızın hamlesiyle bu ibreyi tersine çevirdik” dedi.

İyi seviyede 5-6 Türk oyuncuya sahip olacaklarını kaydeden Ataman, “Tabii bunların yanına çok kaliteli yabancı oyuncular almayı planlıyoruz. Aşağı yukarı her pozisyonda bir Türk bir de yabancı oyuncu olacak. Deron Williams’la ilgili iki taraf da sözleşme imzaladı. Kobe Bryant’la ilgili görüşmelerimize de hala devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

“Her takımda yıldız oyuncular, iyi oyuncular ve rol oyuncuları vardır. Önemli olan oyuncuların iyi niyetli bir şekilde takım olmayı başarabilmeleri. Bu sporun gerçeği” diyen Ataman, yeni sezondaki hedefleri için de, “Öncelikli hedef ilk dördün içinde yer almak. Çünkü artık ilk iki takım direkt, diğer iki takım ön eleme oynayarak Avrupa Ligi’ne katılıyor. Zaten bunu başarırsak, sonrasında bütün hedeflerimiz açık olur” ifadelerini kullandı.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER