17 Nisan 2024 Çarşamba

Visca, Belediye’ye imza attı

İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Bosna-Hersek’in Zeljeznicar takımında forma giyen genç kanat oyuncusu Edin Visca‘yı kadrosuna kattı.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, 21 yaşındaki oyuncu ile 5 yıllık sözleşme imzalandığı bildirildi. İmza töreninde konuşan başkan Çağatay Kalkancı, Visca’yı uzun süredir takip ettiklerini belirterek, “din Visca scaut ekibimizin takip ettiği hocamızın da istediği bir oyuncuydu. Onu Zeljenzicar ile oynadığımız hazırlık maçında beğenmiştik. Kendisinin takımımıza büyük katkılar yapacağına inanıyoruz. Edin Visca Türk futboluna büyük renk katacaktır.” ifadelerini kullandı.

Genç oyuncu ise yeni takımında başarılı olmak istediğini söyleyerek, “Burada büyük kariyer yaşamak istiyorum. Kariyerim adına doğru adım attığımı söyleyebilirim. Buraya geleli 2-3 gün oldu her şey güzel gidiyor. Takımdan oldukça etkilendim. Takım gördüğüm kadarıyla ligin yukarısını zorlayacak gibi gözüküyor. Buraya gelmeden önce ülkem milli takımının kalecisi Hasagiç ile konuştum. Kendisi bana takım konusunda yardımcı olacaktır. En kısa sürede Türkçe öğreneceğim. Artık bundan sonra sahada konuşmak istiyorum.” şeklinde konuştu.

İBB’de 13 numaralı formayı giyecek olan Visca, her iki kanatta da görev yapabiliyor.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER