Diğer Haberler

Yeni sigara fiyatları belli oldu

Sigaraya uygulanan yeni vergi artışı sonrası yeni sigara fiyatları belli oldu. Zamlar sonrasında sigara fiyatları 50 kuruş ile 2 lira arasında artış gösterecek.

Uğur Tütüneker beraat etti

Hakkında “Terör örgütü üyeliği" suçundan dava açılan eski milli futbolcu Uğur Tütüneker yargılandığı davadan beraat etti.

GetContact yasaklandı

Son günlerin popüler uygulaması GetContact ve benzer 70 uygulama kişisel bilgilerin güvenliğini ihlal etmesi sebebiyle engellendi.

AMAZON’UN PİYASA DEĞERİ ÇAKILDI

ABD'li yayın kuruluşu Axios'un Trump'a yakın 5 farklı kaynağa dayandırdığı haberine göre, Trump'ın, dünyanın piyasa değeri en yüksek şirketlerinden biri olan Amazon'un faaliyetleriyle yakından...

Galaxy Note 8’in özellikleri ve fiyatı

Galaxy Note 8’de yer alacak özellikler arasında çift arka kamera ve şimdiye kadar üretilen en geniş ekranın (6.4 inç) bulunacağı tahmin ediliyor. Teknoloji dergisi...

Ömer Çatkıç FETÖ’den gözaltına alındı

Eski milli kaleci Ömer Çatkıç FETÖ soruşturması kapmasında ByLock kullanıcısı olması sebebiyle gözaltına alındı. Ömer Çatkıç, bu sezon beIN Sports’ta yorumculuk yapmaya başlamıştı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Fetullahçı...

İstanbul’da okullar tatil oldu mu?

İstanbul’da ki yoğun kar yağısı sonrasında okulların Pazartesi günü tatil olup olmayacağı merakla bekleniyordu. Beklenen karar açıklandı.

Uğur Tütüneker kovuldu!

FC Wil, hakkında gözaltı kararı çıkarılan teknik direktör Uğur Tütüneker’in sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı.

Eski futbolcular için yakalama kararı!

Fethullahçı Terör Örgütü soruşturması kapsamında Arif Erdem, Uğur Tütüneker ve İsmail Demiriz hakkında yakalama kararı çıktı.
- Sponsor reklam -

Son Haberler