Şampiyonlar ligi biletleri el yakıyor

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde sahasında oynayacağı RB LEipzig maçının bilet fiyatları açıklandı.

İlk haftayı Porto deplasmanında galibiyet ile kapatan Beşiktaş gruptaki ikinci mücadelesine Alman ekibi RB Leipzig karşısında çıkıyor. Zorlu mücadele 26 Eylül Salı günü saat 21.45’te başlatacak.

Beşiktaş kulübünden yapılan açıklamada RB Leipzig biletlerinin en ucuzu 150 TL en pahallı biletin ise 900 TL olduğu açıklandı.

Beşiktaş kulübünden yapılan resmi bilet açıklaması;

Beşiktaşımız, UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu 2. maçında 26 Eylül Salı günü saat 21.45’te Vodafone Park’ta Alman temsilcisi RB Leipzig ile karşılaşacak.

Bilet satışları öncelikli olarak Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda geçerli kombine sahipleri için satışa sunulacaktır.

Bilet satışlarına ilişkin detaylar aşağıdaki gibidir.

Öncelikli bilet satış tarihleri nelerdir?

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmalarında geçerli kombine sahibi taraftarlarımız, öncelikli olarak biletlerini 19 Eylül Salı günü saat 16.00 itibariyle satın alabileceklerdir. Öncelikli bilet satışları 21 Eylül Perşembe saat 16.00’da son bulacaktır.

Öncelikli Bilet Satışları Kimlere Yapılacak?

Öncelikli bilet satışları Vodafone Park’dan Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupasını kapsayan kombinelerden satın alan taraftarlarımıza yapılacaktır.

Biletimi nereden satın alabilirim?

Biletinizi www.passo.com.tr , N’Kolay Satış Noktaları, Passo Akıllı Telefon Uygulaması ve 0850 724 33 44 numaralı çağrı merkezinden satın alabilirsiniz.

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası kombinem var, kaç bilet satın alabilirim

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası kombinesi sahibi taraftarlarımız, RB Leipzig karşılaşması için kendisi ve bir arkadaşı için toplam iki adet (2 adet) bilet satın alabilir.

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası kombinem yok, öncelikli bilet satın alabilir miyim?

Hayır.. Biletlerin genel satışa sunulmasının beklemeniz gerekmektedir.

Biletler ne zaman genel satışa sunulacak?

RB Leipzig karşılaşması biletleri 21 Eylül Perşembe saat 17.00 itibariyle genel satışa sunulacaktır.

Passolig kartım henüz elime ulaşmadı, maça nasıl girerim?

Passolig kartınız henüz elinize ulaşmadıysa tek maçlık geçiş kartınızı Vodafone Park Bilet Satış Gişesi’nden ya da Akıllı telefonunuzdan Passo uygulamasını indirerek stadyuma giriş yapabilirsiniz.

Maça gidemeyeceğim kombinemi nasıl değerlendirim?

Kombineniz var ve RB Leipzig karşılaşmasına gelemeyecekseniz kombinenizi kulübümüze devir edebilirsiniz. Devri yapılan kombinenin kulübümüz tarafından satılmasının ardından passo.com.tr hesabınıza bilet ücretinin %60’ı (masrafların düşülmesinin ardından) para puan olarak aktarılacaktır. Biriken para puanlar, bir sonraki sezon kombine yenilemenizde size indirim avantajı sağlayacaktır.

Önemli Not : Kombine koltuğun kulübümüz tarafından satılabilmesi için BJK tarafından satışa sunulan aynı kategorideki koltukların tükenmesi gerekmektedir.

Gazi / Engelli Tribün bilet talebini nasıl yaparım?

Engelli ve Gazi taraftarlarımız, bilet taleplerini Engelli Bilet Talep Formu’nu eksiksiz doldurarak yapabilecektir.

Engelli tribün bileti, Vodafone Park engelli tribün kapasitesiyle sınırlı olduğundan 19 Eylül Saat 16.00 itibaritle yapılacak talepler sırası ile dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır.

Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarların BJK logolu Passolig kartları olması gerekmektedir.

Önemli Not: Gazi BJK taraftarlarımız, engelli talep formunun “Engellilik Oranı” bölümüne gazi olduklarını belirtmek için “Gazi” yazıp formu tamamlamaları gerekmektedir. Taraftarlarımızın engellilik durumunu belirten belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Engelli belgesi yanında olmayan taraftarlar stadyuma alınmayacaktır.

Bilet Fiyatları
Kategori 1 : 450TL
Kategori 2 : 400TL
Kategori 3 : 350TL
Kategori 4 : 325TL
Kategori 5 : 300TL
Kategori 6 : 275TL
Kategori 7 : 160TL
Kategori 8 : 150TL
VIP : 800TL
1903 A-E BLOK : 800TL
1903 B – D BLOK : 850TL
1903 C BLOK : 900TL

0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER