Sistemsel İddaa Tahminleri

30 Eylül 2022 Cuma oynanan maçların yüzdesel bilgisayar tahminli sistemsel iddaa tahminleri

Takımlar SAAT TAHMİN MS1 MSX MS2 İY1 İYX İY2 1.5▲ 2.5▲ 3.5▲ KGV KGY
Bayern Munich - Bayer Leverkusen 21:30 1 %65 %22 %13 %52 %31 %17 %94 %73 %50 %61 %39
FC Porto - SC Braga 23:15 1 %57 %19 %24 %35 %37 %28 %89 %69 %45 %53 %47
Sporting CP - Gil Vicente 21:00 1 %63 %23 %14 %49 %35 %16 %90 %68 %46 %48 %52
Athletic Club - Almeria 22:00 1 %61 %28 %11 %50 %33 %17 %80 %46 %31 %46 %54
Angers - Marseille 22:00 2 %25 %27 %48 %20 %41 %39 %86 %53 %28 %51 %49
Santa Fe - Atletico Nacional 04:00 X2 %35 %30 %35 %27 %43 %30 %70 %49 %27 %50 %50
FC Eindhoven - Dordrecht 21:00 1 %63 %23 %14 %46 %34 %20 %90 %73 %48 %63 %37
NAC Breda - VVV Venlo 21:00 1 %57 %24 %19 %41 %39 %20 %80 %59 %38 %58 %42
MVV - Willem II 21:00 2 %34 %25 %41 %25 %41 %34 %90 %72 %48 %65 %35
Den Bosch - Heracles 21:00 2 %24 %20 %56 %18 %39 %43 %90 %74 %36 %48 %52
Almere City FC - Roda 21:00 X2 %37 %33 %30 %31 %38 %31 %89 %57 %30 %54 %46
De Graafschap - Jong AZ 21:00 12 %41 %29 %30 %34 %41 %25 %90 %67 %40 %65 %35
ADO Den Haag - Jong PSV 21:00 1X %48 %37 %15 %33 %37 %30 %90 %61 %40 %67 %33
Helmond Sport - TOP Oss 21:00 1 %52 %22 %26 %46 %35 %19 %85 %66 %36 %58 %42
Telstar - Jong Utrecht 21:00 1 %48 %24 %28 %34 %45 %21 %84 %64 %33 %58 %42
PEC Zwolle - Jong Ajax 21:00 1 %60 %26 %14 %45 %36 %19 %83 %70 %49 %70 %30
The New Saints - Newtown AFC 21:45 1 %71 %19 %10 %55 %32 %13 %88 %67 %50 %44 %56
Airbus UK Broughton - Bala Town 21:45 2 %21 %21 %58 %16 %35 %49 %85 %63 %38 %56 %44
Tenerife - Sporting Gijon 22:00 X2 %36 %33 %31 %29 %43 %28 %66 %39 %20 %44 %56
Hannover 96 - Hamburger SV 19:30 X2 %31 %30 %39 %30 %36 %34 %87 %58 %40 %60 %40
SC Paderborn 07 - SV Darmstadt 98 19:30 1 %55 %23 %22 %31 %37 %32 %82 %67 %41 %58 %42
Chabab Mohammedia - Raja Casablanca 22:30 X2 %34 %32 %34 %20 %57 %23 %70 %45 %24 %32 %68
FAR Rabat - Difaa El Jadida 18:00 1 %66 %21 %13 %44 %46 %10 %72 %53 %31 %41 %59
UTC - Cesar Vallejo 23:30 12 %42 %28 %30 %34 %38 %28 %82 %55 %28 %55 %45
Alianza Atletico - Universitario 21:15 X2 %36 %32 %32 %28 %43 %29 %74 %46 %26 %45 %55
St. Patricks Athletic - Derry City 21:45 X2 %33 %30 %37 %30 %39 %31 %78 %48 %23 %53 %47
Dundalk - Drogheda United 21:45 1 %64 %23 %13 %45 %42 %13 %87 %57 %32 %50 %50
Bohemians - UCD 21:45 1 %58 %24 %18 %48 %36 %16 %85 %59 %35 %51 %49
Finn Harps - Shelbourne 22:00 X2 %33 %30 %37 %26 %44 %30 %70 %46 %27 %42 %58
CS Universitatea Craiova - FC Voluntari 21:00 1 %59 %25 %16 %42 %41 %17 %74 %50 %23 %42 %58
Botev Plovdiv - Slavia Sofia 19:30 12 %43 %25 %32 %32 %38 %30 %69 %49 %24 %43 %57
Cherno More Varna - Botev Vratsa 17:00 1 %62 %21 %17 %46 %35 %19 %83 %58 %31 %49 %51
Septemvri Sofia - Spartak Varna 14:45 1 %52 %28 %20 %36 %47 %17 %86 %63 %36 %39 %61
Litex - Sportist Svoge 16:00 1 %46 %28 %26 %42 %31 %27 %90 %58 %32 %35 %65
Yantra 2019 - Levski Krumovgrad 16:00 X2 %36 %34 %30 %33 %40 %27 %65 %40 %20 %50 %50
FK Tuzla City - FK Sarajevo 16:00 1 %50 %27 %23 %37 %37 %26 %85 %67 %46 %40 %60
Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla 21:00 1 %67 %22 %11 %60 %27 %13 %66 %33 %22 %29 %71
Velez Mostar - Posusje 16:00 1 %53 %28 %19 %45 %32 %23 %55 %40 %25 %35 %65
Wisla Plock - Piast Gliwice 21:30 1 %46 %27 %27 %37 %37 %26 %77 %57 %32 %54 %46
Radomiak Radom - Cracovia Krakow 19:00 X2 %38 %30 %32 %28 %45 %27 %76 %40 %25 %42 %58
Aalborg - Odense 20:00 X2 %39 %31 %30 %34 %37 %29 %82 %57 %28 %63 %37
Mezokovesd-Zsory - Paks 21:00 X2 %35 %31 %34 %31 %35 %34 %90 %71 %54 %75 %25
Standard Liege - RFC Seraing 21:45 1 %55 %23 %22 %46 %36 %18 %84 %59 %39 %55 %45
FC Gomel - Vitebsk 20:00 1 %50 %24 %26 %40 %39 %21 %78 %50 %23 %42 %58
FC Dnepr Mogilev - FC Slutsk 17:45 2 %32 %28 %40 %32 %36 %32 %81 %51 %33 %53 %47
Olympique Beja - US Monastirienne 17:00 X %38 %35 %27 %25 %55 %20 %54 %31 %16 %28 %72
US Ben Guerdane - EO Sidi Bouzid 17:00 1X %51 %30 %19 %30 %62 %8 %61 %33 %16 %33 %67
Rejiche - AS Soliman 17:00 1X %52 %33 %15 %30 %61 %9 %62 %39 %24 %29 %71
Santos De Guapiles - Perez Zeledon 02:00 1 %56 %23 %21 %34 %44 %22 %80 %59 %36 %60 %40
Sporting San Jose - San Carlos 04:15 1 %50 %29 %21 %33 %41 %26 %84 %64 %38 %63 %37
Changchun Yatai - Shenzhen FC 12:30 1 %53 %26 %21 %39 %43 %18 %84 %60 %34 %63 %37
FC Thun - Neuchatel Xamax FC 21:15 1 %56 %25 %19 %39 %37 %24 %89 %63 %40 %66 %34
FC Lausanne-Sport - FC Wil 1900 21:15 1 %63 %22 %15 %40 %37 %23 %92 %72 %51 %61 %39
Yverdon-Sport FC - FC Aarau 20:30 2 %37 %27 %36 %34 %35 %31 %92 %77 %51 %59 %41
Rubio Nu - Deportivo Santani 21:30 12 %42 %28 %30 %37 %33 %30 %60 %25 %15 %20 %80
3 De Febrero - Sportivo Iteno 00:30 1 %55 %25 %20 %46 %38 %16 %95 %68 %47 %60 %40
MFK Ruzomberok - MFK Skalica 18:30 1X %44 %30 %26 %36 %40 %24 %78 %59 %29 %41 %59
US Biskra - NC Magra 21:00 1X %47 %34 %19 %34 %48 %18 %58 %34 %18 %36 %64
Dukla Praha - Vysocina Jihlava 17:30 12 %42 %28 %30 %34 %38 %28 %84 %55 %35 %61 %39
FK Pribram - Sigma Olomouc B 18:30 1 %52 %27 %21 %33 %48 %19 %87 %60 %39 %59 %41
Opava - Taborsko 19:00 1 %52 %28 %20 %36 %45 %19 %82 %49 %29 %40 %60
Sabail - Qabala 18:00 2 %32 %25 %43 %27 %35 %38 %89 %70 %26 %41 %59
Novi Pazar - Mladost Lucani 18:00 1 %62 %24 %14 %44 %41 %15 %79 %55 %29 %47 %53
Orsomarso - Fortaleza FC 23:00 2 %15 %30 %55 %15 %43 %42 %78 %44 %23 %32 %68
Sogdiana Jizzakh - AGMK 16:30 X %40 %33 %27 %37 %35 %28 %60 %50 %20 %40 %60
Bali United Pusam - Persikabo 1973 16:30 1 %59 %22 %19 %39 %35 %26 %87 %69 %44 %55 %45
Glentoran FC - Ballymena United 21:45 1 %66 %20 %14 %47 %42 %11 %84 %64 %37 %45 %55
Portadown FC - Glenavon FC 21:45 2 %25 %26 %49 %22 %43 %35 %78 %58 %39 %52 %48
Real Santa Cruz - Real Tomayapo 22:00 1 %47 %26 %27 %35 %40 %25 %80 %63 %25 %57 %43
TPS - KPV 18:30 1 %67 %22 %11 %52 %32 %16 %89 %64 %39 %48 %52
Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth 16:00 1X %42 %30 %28 %31 %46 %23 %60 %36 %21 %38 %62
Hapoel Afula - Maccabi Petah Tikva 16:00 2 %27 %28 %45 %25 %38 %37 %86 %55 %32 %47 %53
Kafr Qasim - Bnei Yehuda Tel Aviv 16:00 X %38 %36 %26 %27 %49 %24 %83 %51 %31 %46 %54
Hapoel R. H. I. Nir - Hapoel Akko 16:00 1X %45 %31 %24 %32 %48 %20 %67 %37 %18 %32 %68
Hapoel Umm Al-Fahm - Agudat Sport Ashdod 16:00 1X %42 %34 %24 %30 %50 %20 %77 %46 %26 %50 %50
Vasco Da Gama - Londrina 03:30 1X %54 %33 %13 %31 %47 %22 %73 %44 %22 %31 %69
Tombense - Novorizontino 01:00 1 %52 %28 %20 %21 %63 %16 %65 %41 %15 %44 %56
Wexford Youths - Bray Wanderers 21:45 1X %46 %30 %24 %34 %45 %21 %83 %55 %37 %63 %37
Athlone Town - Longford Town FC 21:45 2 %24 %25 %51 %21 %38 %41 %88 %66 %36 %61 %39
Waterford FC - Cobh Ramblers 21:45 1 %72 %20 %8 %52 %38 %10 %93 %76 %50 %55 %45
Treaty United - Galway United 21:45 2 %28 %26 %46 %22 %39 %39 %87 %71 %45 %53 %47
NK Varazdin - Istra 1961 19:00 1X %50 %32 %18 %35 %43 %22 %79 %57 %36 %53 %47
Hull City - Luton 22:00 2 %34 %27 %39 %29 %37 %34 %85 %64 %28 %52 %48
LKS Lodz - Zaglebie Sosnowiec 19:00 1X %45 %30 %25 %38 %40 %22 %74 %46 %31 %47 %53
Chojniczanka Chojnice - Wisla Krakow 21:30 2 %34 %29 %37 %29 %36 %35 %87 %58 %37 %59 %41
Nancy - Cholet 20:30 1 %48 %26 %26 %36 %43 %21 %87 %63 %36 %50 %50
Le Mans - Avranches 20:30 12 %42 %24 %34 %33 %37 %30 %87 %59 %38 %57 %43
Bastia-Borgo - Versailles 78 FC 20:30 2 %26 %27 %47 %23 %39 %38 %83 %51 %27 %49 %51
Orleans - Villefranche 20:30 X2 %36 %34 %30 %34 %42 %24 %75 %45 %22 %51 %49
Dunkerque - Stade Briochin 20:30 1 %49 %27 %24 %41 %40 %19 %75 %58 %29 %46 %54
Martigues - Paris 13 Atletico 20:30 1 %52 %26 %22 %35 %44 %21 %76 %54 %31 %50 %50
Bourg-en-Bresse 01 - Sedan 20:30 1X %49 %32 %19 %38 %41 %21 %84 %43 %26 %52 %48
Le Puy - Red Star FC 93 20:30 X2 %32 %33 %35 %22 %42 %36 %75 %40 %25 %49 %51
Veres - Rukh Lviv 13:00 1X %46 %30 %24 %32 %46 %22 %95 %45 %28 %42 %58
Ramtha SC - Mgaear Al Sarhan 18:00 1 %53 %26 %21 %45 %36 %19 %95 %73 %47 %60 %40
Al-Aqaba - Al-Sareeh 20:30 1X %50 %30 %20 %40 %40 %20 %95 %45 %23 %45 %55
JDR Stars - University of Pretoria FC 16:00 X %35 %36 %29 %32 %36 %32 %80 %50 %40 %50 %50
Hvidovre - Vejle 19:30 2 %32 %27 %41 %39 %36 %25 %89 %63 %41 %54 %46
SKN St. Polten - SKU Amstetten 21:30 12 %45 %25 %30 %35 %36 %29 %89 %73 %54 %66 %34
FC Dornbirn 1913 - Austria Vienna II 19:10 1 %45 %28 %27 %31 %46 %23 %78 %65 %46 %63 %37
First Vienna FC - Kapfenberger SV 19:10 1 %66 %23 %11 %46 %37 %17 %90 %59 %35 %59 %41
FC Ararat-Armenia - BKMA 15:00 1 %67 %26 %7 %49 %40 %11 %90 %47 %29 %60 %40
Ararat Yerevan - FC Urartu 18:30 X2 %24 %34 %42 %27 %39 %34 %85 %45 %25 %55 %45
Tanzania Prisons - Azam 16:00 X2 %27 %31 %42 %25 %33 %42 %80 %42 %24 %55 %45
Nevezis Kedainiai - Banga Gargzdai B 16:30 1 %79 %15 %6 %69 %19 %12 %90 %80 %48 %55 %45
Dainava Alytus - FK Atmosfera 19:00 1 %63 %24 %13 %52 %24 %24 %95 %72 %46 %75 %25
Vilnius BFA - FK Minija 20:00 1 %61 %23 %16 %50 %30 %20 %95 %65 %30 %55 %45
Al-Karamah - Al-Fotuwa 16:00 X2 %31 %36 %33 %35 %37 %28 %70 %30 %20 %45 %55
Al-Wahda Damascus - Al-Ittihad Aleppo 16:00 12 %43 %22 %35 %29 %54 %17 %65 %55 %10 %35 %65
Hutteen SC - Al-Wathba 16:00 2 %28 %22 %50 %32 %26 %42 %75 %45 %20 %35 %65
Lobos Ulmx - Gavilanes Matamoros FC 00:00 X %40 %40 %20 %30 %53 %17 %55 %30 %25 %40 %60
Catedraticos Elite - Reboceros de La Piedad 00:30 2 %15 %21 %64 %15 %32 %53 %75 %40 %30 %40 %60
Real De Arteaga - Deportivo Dongu 00:00 1 %56 %26 %18 %41 %41 %18 %70 %50 %10 %30 %70
Montaneses - Pachuca Ii 00:00 2 %30 %27 %43 %20 %33 %47 %70 %50 %10 %40 %60
Atletico Morelia - CD Tepatitlan de Morelos 01:00 1 %54 %29 %17 %48 %31 %21 %70 %30 %10 %40 %60
Tapatio - Venados FC 03:05 X2 %38 %31 %31 %32 %41 %27 %70 %35 %15 %50 %50
Atletico La Paz - Alebrijes De Oaxaca 05:05 X2 %29 %35 %36 %27 %43 %30 %40 %25 %10 %20 %80
Nakhonpathom United - Rayong FC 14:00 X %39 %36 %25 %35 %37 %28 %65 %35 %20 %60 %40
Hai Phong - Hoang Anh Gia Lai 14:00 1X %49 %30 %21 %45 %29 %26 %70 %30 %15 %50 %50
Garbarnia Krakow - Zaglebie Lubin II 16:00 1 %46 %29 %25 %34 %35 %31 %83 %59 %51 %67 %33
Kelantan United - Kelantan 16:00 X2 %31 %31 %38 %32 %34 %34 %65 %50 %35 %55 %45
Vipers SC - Bright Stars FC 16:00 1 %75 %18 %7 %53 %24 %23 %85 %60 %30 %50 %50
Orijent Rijeka - Kustosija 16:30 1X %41 %33 %26 %41 %31 %28 %80 %45 %20 %60 %40
SK Super Nova - Riga FC 17:00 2 %15 %15 %70 %15 %28 %57 %87 %69 %45 %34 %66
Landvetter IS - Vastra Frolunda IF 20:00 X2 %31 %30 %39 %29 %37 %34 %90 %75 %47 %65 %35
Motala AIF FK - IF Sylvia 20:00 12 %43 %27 %30 %33 %38 %29 %83 %67 %39 %58 %42
Fbk Balkan - Rosengard 20:00 2 %20 %27 %53 %24 %32 %44 %84 %59 %38 %58 %42
FK Karlskrona - Asarums IF 20:00 1 %50 %24 %26 %39 %36 %25 %82 %65 %51 %66 %34
Erzgebirge Aue - SV Meppen 20:00 X2 %35 %30 %35 %32 %38 %30 %79 %54 %36 %55 %45
VfL Wolfsburg (w) - Bayer Leverkusen (w) 20:16 1 %84 %11 %5 %49 %21 %30 %95 %75 %55 %60 %40
Cosenza - Como 21:30 1X %42 %31 %27 %30 %49 %21 %76 %50 %35 %57 %43
Mansfield - Hartlepool 21:45 1 %65 %23 %12 %46 %43 %11 %82 %59 %34 %44 %56
Europa FC - Brunos Magpies 21:45 1 %51 %21 %28 %42 %37 %21 %90 %75 %50 %55 %45
Montpellier (w) - Bordeaux (w) 22:00 1 %59 %16 %25 %48 %27 %25 %75 %50 %25 %30 %70
Juvenes/Dogana - Murata 22:15 1 %43 %29 %28 %30 %55 %15 %80 %60 %40 %40 %60
Needham Market - Brightlingsea Regent 22:00 1 %56 %21 %23 %39 %37 %24 %88 %68 %49 %66 %34
Deportivo Espanol - Sportivo Italiano 21:30 1X %44 %35 %21 %40 %40 %20 %60 %30 %15 %40 %60